x Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Aby uzyskać dodatkowe informacje odwiedź: Polityka cookie
Witaj w systemie TMS SOOT firmy Grupa Azoty Polyolefins S.A. Nie jesteś zalogowany
Język:
Witamy w systemie TMS SOOT Grupy Azoty Polyolefins S.A.

Zapraszamy do rejestracji w systemie TMS SOOT Grupy Azoty Polyolefins S.A. oraz uczestnictwa w przetargach, konkursach ofert oraz aukcjach elektronicznych na usługi transportowe organizowanych za pośrednictwem niniejszego Systemu TMS.


Szczegółowe informacje związane ze sposobem składania ofert znajdą Państwo w zakładce INSTRUKCJA. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z nimi przed rejestracją w systemie.


Grupa Azoty Polyolefins S.A. realizuje jedną z największych inwestycji w europejskim przemyśle chemicznym, dzięki której Polska dołączy do czołowych producentów polipropylenu w Europie – projekt Polimery Police.  


Celem Projektu jest budowa zintegrowanego kompleksu chemicznego obejmującego swoim zakresem:

 
Terminal przeładunkowo-magazynowy (Gazoport)
Instalację odwodornienia propanu (PDH - Instalację do produkcji propylenu) 
Instalację do produkcji polipropylenu (PP)
Infrastrukturę logistyczną polipropylenu (PPL)
Instalacje Pomocnicze i Połączenia Międzyobiektowe (AUX) 

Terminal przeładunkowo-magazynowy pełni rolę obiektu służącego do rozładunku i magazynowania propanu i etylenu ze statków morskich w warunkach kriogenicznych oraz dostarczenie ich do Instalacji PDH i Instalacji PP.

Instalacja do produkcji propylenu (PDH) służy do przeprowadzenia procesu katalitycznego odwodornienia propanu, w ramach którego ma być produkowany propylen z wydajnością na poziomie 429 tysięcy ton.

Instalacja do produkcji polipropylenu (PP) będzie produkować z wydajnością na poziomie 437 ton polipropylenu łącznie w trzech typach: homopolimery, kopolimery typu impact i kopolimery typu random. 

Infrastruktura logistyczna polipropylenu (PPL) stanowi obszar magazynowania, logistyki i wysyłki polipropylenu. 

Instalacje Pomocnicze i Połączenia Międzyobiektowe (AUX) swoim zakresem obejmują połączenia międzyobiektowe pomiędzy instalacją PDH, instalacją PP, infrastrukturą logistyczną PP, terminalem przeładunkowo – magazynowym, istniejącymi instalacjami GAP oraz istniejącą siecią kolejową GAP.

 
Copyright 2024 Zespół Efektywnych Technik Obliczeniowych S.A. v. 6.3.112.39105